در صفحه اصلی وب‏سایت و از طریق ماشین حساب می‌توانید مبلغ وام مورد نظر خود را به تومان وارد نموده و مقدار تضمینی که برای دریافت وام به آن نیاز دارید را مشاهده نمایید. درصورتی که تمایل به دریافت این وام داشتید، می‌توانید از طریق دکمه ثبت نام و با یک شماره موبایل وارد داشبورد شده و مراحل دریافت وام را طی نمایید.

در هیراز بدون نیاز به چک و سفته و ضامن می توانید وام دریافت کنید و از دیگر وثایق متنوع مورد پذیرش در هیراز استفاده کنید.

فعلا وثیقه هایی همچون رمز ارزها، سیم کارت، طلا و ارز فیات به عنوان وثیقه پذیرفته می شوند. اما در آینده وثایق دیگری همچون خودرو ، فرش دستباف و ... نیز به هیراز افزوده می شود.

فعلا بیت کوین و تتر در هیراز به عنوان وثیقه پذیرفته می شود اما در آینده ارزهای دیجیتال بیشتری به عنوان وثیقه در هیراز پذیرفته خواهد شد.

سقف مبلغ پرداختی در حال حاضر 50 میلیون تومان است و حداقل مبلغی که می‌توانید برای آن درخواست بدهید 5 میلیون تومان است. افراد خوش حساب می‌توانند در هیراز برای دفعات آتی تا سقف 150 میلیون تومان وام دریافت نمایند.

برای همه ما پیش آمده که گاهی نمی‌توانیم یک قسط را سر موعد پرداخت کنیم. هیراز به مشتریان خود برای یک بازه دو ماهه (تا سررسید ماه سوم) اجازه می‌دهد اقساط خود را بدون جریمه دیرکرد پرداخت نمایند. پس از این بازه دو ماهه در صورتی که مشتری اقدام به پرداخت مبلغ قسط خود ننماید،

در مورد وثایق رمزارزی، ارزی (فیزیکی و الکترونیکی) و طلا (الکترونیکی)  هیراز این مبلغ را با نقد کردن ضمانت به میزان دو قسط معوق شده پرداخت می‌نماید.

در مورد سایر وثایق اقدامی نمی شود و جریمه به میزان مشخص شده در قرارداد به علت عدم ایفای تعهدات در نظر گرفته می شود.

در حال حاضر این سقف 18 ماه می‌باشد. مشتریان خوش حساب می‌توانند این زمان را برای وام بعدی افزایش دهند.

همواره در قسمت محاسبه‏گر مقدار وثیقه مورد نیاز از هر نوع را در ازای مبلغ وام مورد نیاز مشاهده خواهید کرد.

برای وثایق رمزارزی با توجه به نوسانات بازار تا 75% ارزش ریالی

برای وثایق طلا و ارز فیات تا 75% ارزش ریالی

برای وثیقه خودرو تا 70% ارزش ریالی

برای سیم کارت تا 80% ارزش ریالی

فرش دستباف تا 60% ارزش ریالی

در لحظه قرارداد ارزش ریالی را می توانید وام بگیرید که این درصد با توجه به نوسانات بازار قابل تغییر است.

اگر جمع اقساط باقی مانده برابر با 90 درصد ارزش ریالی تضمین باشد، هیراز به شما اخطار نقد شوندگی خواهد داد و هر زمان که مجموع اقساط شما با ارزش ریالی تضمین برابر شد، ضمانت شما نقد می‌شود.

محدوده امن: ارزش ریالی تضمین > جمع اقساط باقی مانده

نقد شدن تضمین: ارزش ریالی تضمین = جمع اقساط باقیمانده

پس از بازپرداخت اقساط، مبلغ بلوکه شده در کیف پول شما آزاد شده و می‌توانید مجددا وام بگیرید یا رمز ارز خود را به سایر کیف پول‌هایتان منتقل نمایید.

برای تضمین مبلغ  وام، برای شما نزد هیراز یک کیف پول ایجاد می‌شود که شما میزان رمز ارز مد نظر را به کیف پول خود نزد هیراز منتقل کنید و همچنان شما مالک آن هستید و تنها با امضای قرارداد، این مبلغ در کیف پول شما توسط هیراز بلوکه می‌شود.

شما تنها کارمزد شبکه را پرداخت خواهید نمود و هیراز کارمزدی دریافت نمی‌نماید.

شما می‌توانید با معرفی یک شماره شبا و یا کارت مبلغ را به صورت ریالی دریافت نمایید. همچنین به زودی روش‌های جدیدی برای دریافت وام اضافه خواهد شد که از طریق داشبورد قابل مشاهده است.

چنانچه مراحل دریافت وام را بر اساس مدل ارائه شده طی نمایید از هنگام تکمیل فرآیند، کمتر از یک زمان خواهد برد تا وام خود را دریافت نمایید

برای دریافت وام پس از ثبت نام در هیراز لازم است ابتدا مراحل احراز هویت را طی نمایید و هویت شما توسط هیراز تایید شود. در ادامه مبلغ وام و نوع تضمین را از طریق ماشین حساب انتخاب نموده و در گام بعد محل دریافت را انتخاب می‌کنید. در قدم بعد لازم است مبلغ تضمین مورد نظر را به کیف پول خود در هیراز منتقل نمایید. در انتها پس از امضای قرارداد، مبلغ مورد نظر را به روشی که انتخاب نموده‌اید دریافت خواهید کرد.

با ورود به پنل خود نزد هیراز و بخش اقساط می‌توانید اقساط جاری، اقساط پرداخت شده و اقساط باقی مانده را مشاهده نمایید و با کلیک بر روی دکمه بازپرداخت و ورود به درگاه پرداخت، قسط خود را پرداخت کنید.

هیراز هیچگونه هزینه دیگری از جمله هزینه تشکیل پرونده، کارمزد نقدی و پیش دریافت از کاربران خود دریافت نمی‌کند. همه هزینه ای که باید پرداخت شود در جدول محاسبات پیشنهاد می شود.

هیراز برای احراز هویت کاربران خود تاریخ تولد، کد ملی، کد پستی، آدرس محل سکونت و تصویر پشت و روی کارت ملی را دریافت می‌نماید.

بله، هرزمانی پس از دریافت مبلغ وام می‌توانید آن را تسویه کنید.

هنوز پرسشی دارید؟

اگر هنوز در خصوص شرایط دریافت وام سوالی دارید می توانید. با کارشناسان ما در میان بگذارید.