سکوی نئوفای هیراز در حال اجرای آزمایشی پلتفرم و اخذ مجوزات قانونی

وام با سیم کارت

شما می توانید بدون فروش سیم کارت خود، هم از آن استفاده کنید و هم نیازهای مالی ریالی خود را تامین کنید.

اگر یک سیم کارت همراه اول با پیش شماره 0912 و کدهای 1 و 2 و 3 دارید و نیاز مالی ریالی نیز دارید. همین الان، ثبت درخواست کنید.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

با هیراز می توانید هم از افزایش دارایی خود در بلندمدت سود ببرید و هم نیاز مالی کوتاه مدت خود را رفع کنید

هیراز به پشتوانه شبکه همکاران خود بهترین خدمات را در زمینه ارائه وام با سیم کارت ارائه می دهد. اکنون تنها بر روی سیم کارت همراه اول با پیش شماره 0912 و کدهای 1 و 2 و 3 وام ریالی پرداخت می شود.

در وب‏سایت و از طریق ماشین حساب می‌توانید مبلغ وام مورد نظر خود را به تومان وارد نموده و مقدار تضمینی که برای دریافت وام به آن نیاز دارید را مشاهده نمایید. درصورتی که تمایل به دریافت این وام داشتید، می‌توانید از طریق دکمه ثبت نام و با یک شماره موبایل وارد داشبورد شده و مراحل دریافت وام را طی نمایید.

فعلا سیم کارت های همراه اول با پیش شماره 0912 در هیراز به عنوان وثیقه پذیرفته می شود.

سقف مبلغ پرداختی در حال حاضر 150 میلیون تومان است و حداقل مبلغی که می‌توانید برای آن درخواست بدهید 10 میلیون تومان است. افراد خوش حساب می‌توانند در هیراز برای دفعات آتی تا سقف 250 میلیون تومان وام دریافت نمایند.

در حال حاضر این سقف 18 ماه می‌باشد. مشتریان خوش حساب می‌توانند این زمان را برای وام بعدی افزایش دهند.

درهیراز تا 65% ارزش ریالی

سیم کارت خود را می توانید وام بگیرید که این درصد با توجه به نوسانات بازار قابل تغییر است.

اگر جمع اقساط باقی مانده برابر با 90 درصد ارزش ریالی تضمین باشد، هیراز به شما اخطار نقد شوندگی خواهد داد و هر زمان که مجموع اقساط شما با ارزش ریالی تضمین برابر شد، ضمانت شما نقد می‌شود.

محدوده امن: ارزش ریالی تضمین > جمع اقساط باقی مانده

نقد شدن تضمین: ارزش ریالی تضمین = جمع اقساط باقیمانده

چنانچه مراحل دریافت وام را بر اساس مدل ارائه شده طی نمایید بین 1 تا 3 روز زمان خواهد برد تا وام خود را دریافت نمایید. این زمان در دفعات آتی کمتر از 1 روز خواهد شد.

هنوز پرسشی دارید؟

اگر هنوز در خصوص نحوه دریافت وام مبتنی بر سیم کارت سوالی دارید می توانید. با کارشناسان ما در میان بگذارید.