سکوی نئوفای هیراز در حال اجرای آزمایشی پلتفرم و اخذ مجوزات قانونی

وام با ارز فیات

شما می توانید بدون فروش ارزهای دلار یا یوروی خود، هم ارزش بلند مدت دارایی خود را حفظ کنید و هم نیازهای مالی ریالی خود را تامین کنید.

اگر یک سرمایه گذار بلندمدت در زمینه ارزهای فیات هستید و نیاز مالی ریالی دارید. همین الان، ثبت درخواست کنید

وام با وثیقه ارز فیات (دلار و یورو و …)

اکثر مردم در زمان احتیاج مالی به فکر فروش اموال ارزشمند خود می‌افتند. یکی از اموالی که ارزشمند است دلار، یورو و سایر ارزهای فیات شماست.

ارز فیات به تمام ارزهای کشورهای جهان می گویند که به پشتوانه دولت و حاکمیت آن کشور ارزش می‏یابد و پشتوانه دیگری ندارد. البته در ابتدا پول های ملی با پشتوانه ارز و نقره و … عرضه می‏شدند.

حتما برای شما هم پیش آمده یا اینکه بخواهید، کسب‌و‌کار خود را گسترش دهید که برای این کار، در قدم اول به افزایش سرمایه نیاز دارید. به همین دلیل، در قدم اول، به فروش دارایی‌های خود مانند: خودرو، ارز، دلار و سایر دارایی های دیجیتال و فیزیکی خود فکر می‌کنید؛ اما این کاری اشتباه است! زیرا با تورم موجود در جامعه‌ی امروزی، سرمایه‌های از دست رفته‌ی خود را داشته باشید، باید بیش از پیش، هزینه پرداخت کنید.

با توجه به شرایط اقتصادی موجود، موسسه‌ی هیراز، اقدام به تسهیل وام‌دهی کرده است. وام روی ارز، یکی از خدماتی است که گروه هیراز، برای شما و متقاضیان، در نظر گرفته است؛ چرا که بدون نیاز به ضامن، چک و پیش‌نویس و ضمانت، مبلغ وام را با توجه به میزان ارزی موجود، به شما تقدیم خواهد کرد.

وام روی ارز همچنین، می‌تواند برای افراد زیر، مناسب باشد:

 • کسانی که دارای ضامن رسمی نیستند.
 • افرادی که شرایط سرمایه‌گذاری در بانک را ندارند.
 • افرادی که ارز دارند، اما نمی‌خواهند آن را بفروشند.
 • کسانی که به پول کوتاه مدت، نیاز دارند.
 • افرادی که زمان کافی برای تامین وجه مورد‌نظر خود را ندارند.
 • افرادی که دسته چک ندارند.

مزایای استفاده از وام روی ارز فیات چیست؟

 • آسان‌ترین روش دریافت وام

وام روی ارز، در واقع جزو یکی از ساده‌ترین و سودمندترین وام‌ها به شمار می‌رود. دریافت وام از این طریق، راحت است زیرا همه ما مقداری ارز در خانه داریم که می‌توانیم بابت آن، وام بدون وثیقه و فوری، دریافت کنیم.

 • دریافت وام فوری و بدون ضامن

دریافت وام روی ارز، پیچیدگی سایر وام‌های دیگر را ندارد و در این روش می‌توانید به آسانی در مدت زمان کمی بدون ضامن مبلغ توافق شده از طرف موسسه را بعنوان وام دریافت کنید.

 • دریافت وام معادل 80 درصد ارزش کل ارز

موسسه‌هایی وجود دارند که گاهی معادل ارزش کل ارز، به شما وام می‌دهند و شما می‌توانید، بر اساس توانایی مالی خود، اقساط این وام را پرداخت کنید.

 • جلوگیری از ضرر مالی

عموماً افرادی که سرمایه‌گذاری می‌کنند، از این کار، قصد تبدیل این سرمایه به سود و پول نقد را دارند. در هر حال، وقتی در هر بازاری سرمایه‌گذاری می‌کنید، هدف شما این است که روزی پول خود را برداشته و از سود آن، استفاده کنید.

با توجه به نوسانات بازار ارز، فروش آن‌ها در این شرایط، کار هوشمندانه‌ای نیست و ممکن است زیان مالی هنگفتی به دنبال داشته باشد، یا حتی ممکن است در آینده پشیمان شوید که چرا ارزهای خود را فروختید، در حالی قیمت آن، افزایش چشمگیری داشته است. وام روی ارز، به شما این امکان را می‌دهد که مشکلات مالی خود را بدون فروش ارز، حل کنید.

شرایط پرداخت وام روی ارز فیات چیست؟

وام، در حقیقت پولی است که بصورت سود‌دار قرض داده می‌شود و وام گیرنده، باید باز‌پرداخت این پول را همراه با بهره، در زمان معین انجام دهد. در وام روی ارز، زمانی که وام دهنده، مبلغی را به عنوان وام، به متقاضی پرداخت می‌کند، قراردادی بین این دو نفر منعقد می‌شود که بدهکار، ظرف مدت معینی این مبلغ را به طلبکار بازپرداخت کند.

تمام مذاکرات را می‌توان، در قالب یک قرارداد بین بدهکار و طلبکار امضا کرد. این قرارداد، شامل یک مهلت تعیین شده برای بازپرداخت اقساط وام، توسط وام گیرنده و میزان سود وام پرداخت شده توسط وام دهنده است. وام گیرنده موظف است در مدت مقرر، بدهی را به طلبکار مسترد کند. مبلغ وام و مدت زمان بازپرداخت، به طور کامل بین وام گیرنده و وام دهنده، توافق می‌شود.

دریافت وام روی ارز از گروه هیراز، دارایی شما را حفظ کرده و همچنین، به شما این امکان را می‌دهد که ارزی خود را در یک دوره زمانی (چهار تا بیست‌ و‌ چهار ماهه) دریافت کنید و در صورت نیاز، از آن استفاده کنید. شرایط دریافت وام از مجموعه هیراز، در جهت رفاه حال شما عزیزان بصورت بدون ضامن، بدون چک و سفته انجام می‌شود.

مراحل و مدارک مورد نیاز برای دریافت وام روی ارز فیات

 • ثبت نام و احراز هویت در سایت هیراز
 • مراجعه به شعب منتخب هیراز به همراه ارز، پس از ارزیابی به اندازه ارز موجود کیف ارزی شما در هیراز شارژ و به اندازه وثیقه مورد نیاز مسدود می شود.
 • یا خرید آنلاین ارز از هیراز به منظور مسدود کردن آن در کیف ارزی شما در هیراز در این صورت شما معادل ارز خود نزد هیراز ارز دارید و پس از تسویه یا ارز و یا معادل ریالی به قیمت روز آن را می توانید دریافت کنید.
 • دریافت وام مورد نیاز در کمتر از 24 ساعت از هیراز

 

با هیراز می توانید هم از افزایش دارایی خود در بلندمدت سود ببرید و هم نیاز مالی کوتاه مدت خود را رفع کنید

هیراز به پشتوانه شبکه همکاران خود بهترین خدمات را در زمینه ارائه وام با وثیقه ارزهای فیات ارائه می دهد. اکنون تنها با ارزهای دلار و یورو وام ریالی پرداخت می شود.

در وب‏سایت و از طریق ماشین حساب می‌توانید مبلغ وام مورد نظر خود را به تومان وارد نموده و مقدار تضمینی که برای دریافت وام به آن نیاز دارید را مشاهده نمایید. درصورتی که تمایل به دریافت این وام داشتید، می‌توانید از طریق دکمه ثبت نام و با یک شماره موبایل وارد داشبورد شده و مراحل دریافت وام را طی نمایید.

فعلا دلار و یورو در هیراز به عنوان وثیقه پذیرفته می شود اما در آینده ارزهای بیشتری به عنوان وثیقه در هیراز پذیرفته خواهد شد.

سقف مبلغ پرداختی در حال حاضر 150 میلیون تومان است و حداقل مبلغی که می‌توانید برای آن درخواست بدهید 10 میلیون تومان است. افراد خوش حساب می‌توانند در هیراز برای دفعات آتی تا سقف 250 میلیون تومان وام دریافت نمایند.

در حال حاضر این سقف 18 ماه می‌باشد. مشتریان خوش حساب می‌توانند این زمان را برای وام بعدی افزایش دهند.

برای وثایق رمزارزی با توجه به نوسانات بازار تا 75% ارزش ریالی

در لحظه قرارداد ارزش ریالی را می توانید وام بگیرید که این درصد با توجه به نوسانات بازار قابل تغییر است.

اگر جمع اقساط باقی مانده برابر با 90 درصد ارزش ریالی تضمین باشد، هیراز به شما اخطار نقد شوندگی خواهد داد و هر زمان که مجموع اقساط شما با ارزش ریالی وثیقه برابر شد، ضمانت شما نقد می‌شود.

محدوده امن: ارزش ریالی وثیقه> جمع اقساط باقی مانده

نقد شدن تضمین: ارزش ریالی تضمین = جمع اقساط باقیمانده

چنانچه مراحل دریافت وام را بر اساس مدل ارائه شده طی نمایید بین 1 تا 3 روز زمان خواهد برد تا وام خود را دریافت نمایید. این زمان در دفعات آتی کمتر از 1 روز خواهد شد.

هنوز پرسشی دارید؟

اگر هنوز در خصوص نحوه دریافت وام مبتنی بر ارز فیات سوالی دارید می توانید. با کارشناسان ما در میان بگذارید.