سکوی نئوفای هیراز در حال اجرای آزمایشی پلتفرم و اخذ مجوزات قانونی

وام با رمزارز

شما می توانید بدون فروش ارزهای دیجیتال خود، هم ارزش بلند مدت دارایی خود را حفظ کنید و هم نیازهای مالی ریالی خود را تامین کنید.

اگر یک سرمایه گذار بلندمدت در زمینه رمزارزها هستید و نیاز مالی ریالی دارید. همین الان، ثبت درخواست کنید

با هیراز می توانید هم از افزایش دارایی خود در بلندمدت سود ببرید و هم نیاز مالی کوتاه مدت خود را رفع کنید

هیراز به پشتوانه شبکه همکاران خود بهترین خدمات را در زمینه ارائه وام با وثیقه رمزارز ارائه می دهد. اکنون تنها با ارزهای بیت کوین و تتر وام ریالی پرداخت می شود.

در وب‏سایت و از طریق ماشین حساب می‌توانید مبلغ وام مورد نظر خود را به تومان وارد نموده و مقدار تضمینی که برای دریافت وام به آن نیاز دارید را مشاهده نمایید. درصورتی که تمایل به دریافت این وام داشتید، می‌توانید از طریق دکمه ثبت نام و با یک شماره موبایل وارد داشبورد شده و مراحل دریافت وام را طی نمایید.

فعلا بیت کوین و تتر در هیراز به عنوان وثیقه پذیرفته می شود اما در آینده ارزهای دیجیتال بیشتری به عنوان وثیقه در هیراز پذیرفته خواهد شد.

سقف مبلغ پرداختی در حال حاضر 150 میلیون تومان است و حداقل مبلغی که می‌توانید برای آن درخواست بدهید 10 میلیون تومان است. افراد خوش حساب می‌توانند در هیراز برای دفعات آتی تا سقف 250 میلیون تومان وام دریافت نمایند.

در حال حاضر این سقف 18 ماه می‌باشد. مشتریان خوش حساب می‌توانند این زمان را برای وام بعدی افزایش دهند.

برای وثایق رمزارزی با توجه به نوسانات بازار تا 75% ارزش ریالی

در لحظه قرارداد ارزش ریالی را می توانید وام بگیرید که این درصد با توجه به نوسانات بازار قابل تغییر است.

اگر جمع اقساط باقی مانده برابر با 90 درصد ارزش ریالی تضمین باشد، هیراز به شما اخطار نقد شوندگی خواهد داد و هر زمان که مجموع اقساط شما با ارزش ریالی تضمین برابر شد، ضمانت شما نقد می‌شود.

محدوده امن: ارزش ریالی تضمین > جمع اقساط باقی مانده

نقد شدن تضمین: ارزش ریالی تضمین = جمع اقساط باقیمانده

چنانچه مراحل دریافت وام را بر اساس مدل ارائه شده طی نمایید بین 1 تا 3 روز زمان خواهد برد تا وام خود را دریافت نمایید. این زمان در دفعات آتی کمتر از 1 روز خواهد شد.

هنوز پرسشی دارید؟

اگر هنوز در خصوص نحوه دریافت وام مبتنی بر رمزارز سوالی دارید می توانید. با کارشناسان ما در میان بگذارید.